محل تبلیغات شما

پنجشنبه با مامان رفتیم دور بزنیم، پرده فروشی هم سر زدیم، دو تا تیکه پرده خوشگل حدود سه متر خریدم، دیشب مامان اومد خونه مون، پرده آشپزخونه رو باهاش طراحی کردیم و یه تغییر قرار شد تو پرده ی اتاق خواب بدم. 

خوشحالم از تغییرات. 

.

یکی از کارایی که امسال کردیم با همسر و ذوق کردیم، تغییر جای گلدونهامون بود، سه چهار تا گلدون آوردم تو اتاق خواب و بقیه ی گلدون ها رو هم همسر آورد یه طبقه پایین تر و جلوی چشم( گلدون ها تو اتاق کوچیکه و روی طبقاتی بود که همسر به دیوار ایجاد کرده).

سه تا طبقه هم گوشه ی دیوار همسر زد که اونام کار راه اندازه. کلی فضا بهم اضافه کرد. کلا فضای خونه قابل زیست تر شده. 

از پارسال هم تو انجمن فلامین لیدی عضو شدم، که زندگی مینیمال رو یاد میده، سعی می کنم وسایل اضافه نگه ندارم، دم عید کلی وسایل رو که چند سال بود استفاده نمی کردم، دادم رفت. 

سال 97 رو میتونم بگم سال تغییر بود. تغییر تو همه چی. سال خوبی بود. 

خانم خانما که شمشیر بستی. شمشیرت رو باز کن. سعی کنیم از کلمات بهتر استفاده کنیم، اینکه دیگران رو تو کامنتات تحقیر کنی، قضاوت کنی، کوچیک کنی، اثر منفی اش اول روی توئه. نه من. آدمی که اذیت می کنه، اول خودش اذیت میشه، بعد دیگری رو اذیت می کنه. خودت رو اگه دوست داشته باشی، اینطوری نمی کنی. به فکر روح خودت باش. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها