محل تبلیغات شما

بعضی وقتا بعضی آدما که احساس بی ارزشی می کنن یا موضوعی ندارن تو زندگی یا کلا انگیزه ای ندارن سعی می کنن برا ایجاد انگیزه ی حیات در خودشون و ایجاد موضوع و حس ارزشمندی هی تو زندگی این و اون نظر بدن. هی خودشون رو بچپونن وسط زندگی بقیه. همین آدما می تونن به روشهای دیگه هم وقت بگذرونن و کاراشون رو پیش ببرن ولی اشتباه از اون آدمهایی که طعمه شدن و این فضولان محترم سرشون رو کردن تو زندگی شون. باید با یه تیپا بندازنشون بیرون. 

چه قدر از این تیپ سوالا بدم میاد:

مبلت رو چند خریدی. کجا خریدی. چرا فلان جا نخریدی. چرا اون رنگی نخریدی. چرا فلانت با فلانت ست نیست. چرا به من نگفتی بیام ست کنم برات. دیس فلان اندازه کم داری. چرا فلان رو خریدی. فلانی رو می خریدی و.

.

پنجشنبه تولد دخترمه. یعنی چهارشنبه است ولی پنجشنبه می گیرم براش. نمی دونم دقیقا چند نفر دور هم جمع میشیم ولی غذاهام رو مشخص کردم. بعضی موادش رو هم آماده کردم. امیدوارم بتونم دخترم رو خوشحال کنم. نه خواهرم هست نه زن داداشم. یعنی احتمال زیاد دقیقا همون روز تولد میرسن و خیلی دست تنهام. نمی دونم به چه کاری برسم به چه کاری نرسم. کاش بتونن زودتر بیان. 

.

برای عید چندتا برنامه دارم که یکی اش اینه که سال تحویل پیش مامان و بابای خودم باشم. نمی خوام امسال شروع سال اونجا باشم. پررو شدن. برنامه ی بعدی اینه که چند روز تهران گردی کنیم تو عید. سعدآباد بازه تو عید؟ کجاها رو پیشنهاد می کنین؟ 

.

حوصله ی کار کردن ندارم. یعنی مواجهه با آدمها سر کار برام سخت شده. دلم می خواد یه مدت خونه باشم بدون دغدغه ی کار. پس بهتره زودتر عید بیاد.

.

دیروز اجاق گاز و یخچال رو تمیز کردیم با همسر. تا ساعت دو طول کشید. کف آشپزخونه رو هم تمیز کردیم. این وسط من کلی لباس هم شستم. البته با ماشین لباسشویی. فقط موند سه طبقه یخچال که دیگه جونی نداشتم بشورمش. اجاق گاز یکی از منفورترین وسایل خونه است موقع شستشو. لعنتی رو مدام تمیز می کنم (نمی ذارم به وضعیت لجن مالی برسه ولی کنارش و پشتش، روغن می پاشه و نمیشه هر هفته تمیز کرد) دیروز دلم می خواست گاز نو بخرم این کثیف رو بندازم دور! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها