محل تبلیغات شما

دیروز با همکارم رفتیم خرید. مرغ و بوقلمون و گوشت گوساله تنظیم بازار خریدیم. خوشبختانه صف طولانی نداشت و یه صف معمولی داشت. گوشت گوسفند تنظیم بازار بدون صف یا با صف کم اگه پیدا کنم، یه کمی می خرم برا آبگوشت. چون آبگوشت هیچ جوری با بوقلمون خوب درنمیاد. 

.

دیشب بعد از خرید همکارم من رو از وسط شهر رسوند خونه که یعنی لطف خیلی بزرگی کرد بهم. نمی دونم چه طوری جبران کنم. کلا آدم مهربونیه و همیشه بهم لطف داره. 

.

همسر هم دیشب کل مرغ و بوقلمون ها و گوشتها رو پاک کرد. دستش درد نکنه خودم تنها از پسش برنمیومدم. منم شام پختم و آشپزخونه رو جمع و جور کردم و گوشتهای خرد شده رو شستم و بسته بندی کردم. 

.

ساعت 11.30 رفتیم با دختر خانم حموم! یکی دو ماه بود برا حموم بازی درمیورد. از تهویه حموم ترسیده بود. دیشب همسر تهویه رو درآورد. اوایل نمی دونستم از تهویه می ترسه، تازه فهمیدم دلیل حموم نرفتنش تهویه است. 

.

گوشت و مرغ رو معمولا سه چهار ماه یه بار می خریم و تقریبا یه ماهی بود دنبال بوقلمون بودم و پیدا نمی کردم(مردم انگار همه به سمت بوقلمون رفتن دیگه گیر نمیاد) دیشب از زمان خرید تا امروز تا یادم میاد که فریزم که خالی شده بود تونستم پر کنم خدا رو شکر میکنم. بماند که قبلا برا سه تا مرغ 30 و اندی می دادیم الان حدود 70 درمیاد. از طرفی ناراحتم برای مردمی که نمی تونن به جای 30 تومن 70 تومن بدن. آدمایی که درآمدشون از ما کمتره و حتی نمی تونن مرغ و بوقلمون رو جایگزین گوشت گوسفند و گوساله بکنن. خدا بهمون رحم بکنه. 

.

یه خانواده ای مردش بیکار شده و دو تا بچه داره. خیلی تحت فشارن. خانوادگی داریم براش پول و جنس و مایحتاج زندگی جمع می کنیم شب عیدی خوشحال بشن. خدا هیچ کس رو گرفتار بیکاری نکنه. 

.

دیشب اصلا یادم نیست کی خوابم رفت. یادمه دخترم کنارم خوابیده بود. داشت می گفت روسری سرم کنم. بعد دیگه یادم نیست. بیهوش شدم از خستگی.

.

چند روزه بابا ماشین رو گذاشته برامون. صبح به صبح همسر بچه رو روی صندلی ماشینش می ذاره می بره منم عصر با ماشین برمی گردم. ماشین داشتن خیلی خوبه. اگه اینقدر خانواده ی همسر متوقع و مردم آزار نبودن قبل گرونی ها یه ماشین خریده بودیم. ولی اینقدر متوقع هستن که ماشین بخریم مدام باید سرویسشون باشیم و هر هفته میگن بیاین شمال، حوصله ی درگیری نداشتم. ال 90 خودمو بخوام از بابام بخرم بالای 60میلیون پیاده میشم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها